De grootste uitdaging bij het realiseren van deze stijlvolle eenvoudige website was: het digitaal maken van haar visitekaartje waarop een jasje in goud op diepdonkerblauw papier is gedrukt. Het vertalen van het effect van glanzend goud drukwerk naar een glanzende ditgitale versie op een beeldscherm is een hele kunst.
En daar heb ik hulp bij gevraagd van mijn collega Wouter van der Struys die kan toveren met photoshop.
Omdat dit logo pas tot zijn recht komt wanneer het groot wordt weergegeven heb ik gekozen voor logo en menu in een zijkolom. In een (standaard) header aan de bovenkant van een website is immers veel minder hoogte beschikbaar.
Hester is zeer bedreven in het maken van maatkleding, zowel voor heren als dames. Maatpakken, jassen, mantels en petten die op ambachtelijke wijze worden gemaakt, ook wel ‘tailor-made’ genoemd. Daarnaast geeft ze ook naailessen.
Bekijk de website om overtuigd te raken van de kwaliteit van Hester's secure handwerk: www.hesterwelbergen.com